Threads Gönderilerin Toplam Görüntülenme Sayısını Gösterecek

Threads için gönderilerin toplam görüntüleme sayısını gösterecek yeni bir ekleme yapıldığı duyurdu. Instagram Başkanı Adam Mosseri, metin öncelikli sosyal medya uygulamasının artık beğeniler, yorumlar ve yeniden gönderilerin yanı sıra gönderileriniz için toplam görüntülenme sayısını gösterdiğini duyurdu.

Mosseri gönderisinde şunları söylüyor: “İnsanların Threads gönderilerinin nasıl performans gösterdiğini anlaması önemli, bu nedenle toplam görüntüleme sayısını görüntülemek için gönderinin herhangi bir yerine dokunma özelliğini kullanıma sunuyoruz. Yapacak daha çok işimiz var ama ben bunun yaratıcılara istedikleri verilerin bir kısmını verme konusunda harika bir ilk adım olduğunu düşünüyorum.”

Bir destek belgesi ile de Threads’teki gönderinizin en üstünde görüntüleme sayacının göründüğü belirtiliyor. Mosseri paylaşımında görüntülenme sayısının devre dışı bırakılıp bırakılamayacağını veya yazara özel hale getirilip getirilemeyeceğini ise detaylandırmadı.

Meta’nın Threads ve Instagram arasında çapraz paylaşım için test süreci gerçekleştirdiğini de bu noktada not olarak düşelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x